Vásárlói vélemények
Vevőink írták rólunk
Nincs számunkra hitelesebb visszajelzés, mint vásárlóink őszinte véleménye. Olvassa el, mit gondoltak termékeinkről!
⭐⭐⭐⭐⭐
"Gyönyörű, precízen kidolgozott kokárdát kaptam, amely a valóságban még szebb, mint a képeken. Gondosan csomagolva érkezett.
Ajánlom mindenkinek, aki szereti az egyedi, kézműves, igényesen megmunkált darabokat." - Judit, vásárló
"Nagyon szép, kék színű fülbevalót vásároltam, élőben még szebb, mint a képen. Igényes kidolgozás, csak ajánlani tudom!" - Mónika, vásárló
"Köszönöm az ékszereket! Nem mindennapi kidolgozottság, egyedi design. Gyönyörű munka, gratulálok!
Fülbevaló gyűjtőként mondom, kimagasló minőségűek a termékek!" - Nóra, vásárló
"Gyönyörű fülbevaló! Nagyon elegáns és nőies ékszer!" — Dia, vásárló
Önnek is van egy jó tapasztalata?
Ossza meg velünk, hogy másoknak is segíthessen a döntésben!
Saját vélemény beküldéseHírlevél
